Icon
Slider
Jak turinabol działa na sportowca?

Turinabol jest uważany za protoplastę metandrostenolonu. Jedyną różnicą jest obecność dodatkowej cząsteczki chloru i stopnia węgla. Poprawia to jego właściwości (siłę i wytrzymałość) oraz zmniejsza szereg skutków ubocznych.

Lek ten ma wiele zalet w stosunku do innych sterydów o tym samym działaniu. Jest bardzo skuteczny, ponieważ w krótkim czasie zmniejsza poziom tłuszczu i wody w organizmie oraz odwadnia mięśnie. Dodaje też wytrzymałości i siły sportowcom.

Nawet przy krótkim kursie przyjmowania leku, sportowcy obserwują jakościowy atletyczny kształt ciała, wzrost siły i poprawę wytrzymałości. W porównaniu z innymi anabolikami, turinabol daje lekkie zjawisko odbicia. Kulturyści przyjmują go przed zawodami, aby osiągnąć odpowiednie rezultaty. Jednak aby uniknąć wykrycia dopingu we krwi, tabletki należy zakończyć na 50 dni przed zawodami. Turinabol można kup online w Polsce za pomocą naszego internetowego sklepu sportowego.

Mechanizm działania

Turinabol, wnikając do organizmu, tworzy kompleks z receptorami jądrowymi. Lek ten ma działanie anaboliczne objawiające się wzrostem masy mięśniowej. Na poziomie kości zwiększa tworzenie białka i przyczynia się do odkładania wapnia. Zmniejsza również degradację aminokwasów i hamuje wydalanie azotu, fosforu i potasu. Preparat działa przez cały czas trwania kuracji, a maksymalne stężenie osiąga po trzech godzinach od przyjęcia tabletki. Pierwszy rezultat można zauważyć w 7-10 dniu przyjmowania tabletki. Eliminowany jest z moczem po 32 godzinach.

Turinabol może być przyjmowany razem z różnymi suplementami sportowymi, takimi jak kreatyna, gainer czy białko. Produkt ten polecany jest dla sportowców, którzy osiągnęli już pewne wyniki w swojej dziedzinie. Nie jest zalecany dla początkujących sportowców. Lekarze odradzają również przyjmowanie Turinabolu po długiej przerwie w uprawianiu sportu. Peptyd tb-500 dobrze współpracuje z turinabolem, który również działa na jakościowy przyrost masy. Więcej można przeczytać na stronie https://sterydysklep.com/produkt/tb-500-2-mg-peptide-sciences.html

W kulturystyce Turinabol jest stosowany przed zawodami w celu osiągnięcia wymaganej sprawności fizycznej.

bcfe073e3a5463461f5199aeb70294b5