Icon
Slider
Klasyka slotów truskawkowych

Automat do gry Fruit Cocktail kasyno zażądał głównie dla oldschoolowych hazardzistów, którzy lubią pamiętać stare czasy i uderzyć w nostalgię. Polecają również początkującym graczom zagrać online przynajmniej w wersję demo, aby docenić slot, który stał się klasykiem. Darmowe emulatory są dostępne nawet dla niezarejestrowanych użytkowników. Można grać na stronie https://888starz-pl.pl/.

Klasyczne sloty

Szczególnie interesujące są gry bonusowe z oryginalną mechaniką. Pozwalają one na uzyskanie dużej wygranej, a właściwie trafienie jackpota, którego w slocie nie przewidziano. W przeciwnym razie interfejs ma zwykłe 5 bębnów z trzema rzędami symboli i wybór 1, 3, 5, 7 lub 9 aktywnych linii.

Pole do gry w slotach wideo

RTP firmy Igrosoft zawsze różniło się w zależności od kraju, w którym dostarczono automat do gry. W halach używano wariacji ze zwrotem od 80 do 90%, nie ma oficjalnych danych na temat wersji online - wartość ta pozostaje jedną z głównych tajemnic slotu. Ale wiadomo, że maksymalna wypłata w walucie kasyna online wynosi 125 000 kredytów.

Możesz postawić od 1 do 90 monet na linię. Kombinacje nagród składają się z trzech lub więcej symboli i mogą być zbierane z obu stron (zaczynając zarówno od najbardziej lewego, jak i najbardziej prawego bębna). Najdroższe combo płaci z mnożnikiem x5000.

Symbole

Berries" wykorzystuje symbole jagód i owoców, a kombinacje pięciu ikon noszących nazwę slotu zapewniają maksymalną wypłatę. Owocowa maszyna posiada również klasycznego wilda, który jest tropikalnym koktajlem zrobionym prosto z wnętrza melona. Podczas normalnych spinów nie tylko samodzielnie tworzy kombinację, ale może zastąpić wszystkie zwykłe symbole: arbuza, gruszkę, jabłko, cytrynę, morele i wiśnie.

Jeśli uda Ci się skompletować combo nagród, możesz skorzystać z gry na ryzyko. Przycisk "Bet" zamienia się w przycisk "Risk" i klikając na niego, otwiera się ekran z pięcioma kartami do gry. Jedna z nich jest odkryta - jest to karta krupiera. Gracz będzie musiał odwrócić dowolną z czterech kart, ważne, aby była ona większa od karty krupiera.

Warto posłuchać sekretów i wskazówek, którymi dzielą się doświadczeni gracze. Zalecają ryzykować swoje pieniądze tylko wtedy, gdy odwrócona karta ma niską wartość. W tym przypadku gracz ma duże szanse na wygraną. Nie trzeba szukać sposobów na oszukanie maszyny, gdyż o wynikach decyduje generator liczb losowych.

Gra bonusowa

Ciekawy bonus to cecha automatu do gry Strawberries. Rozpoczyna swój specjalny symbol z wizerunkiem truskawek. Oto co się stanie, jeśli uda Ci się zebrać przynajmniej trzy takie ikony w dowolnym miejscu na polu gry:

Otwiera się nowy ekran, na którym wzdłuż obwodu znajdują się komórki z różnymi owocami, a w centrum znajduje się maszyna z trzema bębnami.

Selektor biegnie wzdłuż symboli na krawędzi ekranu, losowo zatrzymując się na jednym z owoców. W tym samym czasie na bębnach w centrum ekranu pojawiają się trzy ikony.

Jeśli wybrany przez selekcjonera symbol pasuje do przynajmniej jednego obrazka na bębnach, gracz wygrywa. Kwota zależy od dopasowanego symbolu - każdy owoc ma swój współczynnik, który jest mnożony przez całkowity koszt obrotu w grze głównej: x2 dla wiśni, x5 dla moreli, x10 dla cytryn, x20 dla jabłek, x50 dla gruszek, x70 dla arbuzów i x100 dla logo slotu.

Gra bonusowa

Liczba rund zależy od liczby truskawek, które pojawią się na bębnach przed uruchomieniem bonusu: jedna gra za trzy symbole, dwie za cztery, trzy za pięć. Szansa na wypadnięcie nie jest tak rzadka: prawie każdy, kto próbował grać w automat Fruit Cocktail za darmo i bez rejestracji, był w stanie ocenić zalety bonusu.

Interfejs automatu do gier

Po aktualizacji interfejs "Truskawki" stał się bardziej przyjazny dla graczy: możliwe jest bezpośrednie wpływanie na niektóre elementy na polu (na przykład, aby otworzyć kartę w grze ryzyka). Wcześniej, aby to zrobić, trzeba było kliknąć przyciski. Aby uruchomić slot na swoim smartfonie, nie trzeba szukać aplikacji do pobrania. Stworzona na bazie Fruit Cocktail wersja slotu otwiera się na wszystkich urządzeniach w przeglądarce.

Zalety maszyny

Jeśli grasz w Fruit Cocktail na pieniądze w kasynach internetowych, powinieneś uważać na tryb automatyczny - w tym przypadku gracz traci dostęp do gry na ryzyko.

  • Maksymalny mnożnik x5000
  • kombinacje nagród liczą się od lewej do prawej i od prawej do lewej
  • Klasyczne dzikie i gra w karty, aby podwoić wygraną
  • Oryginalna runda bonusowa

Ten automat z pewnością spodoba się tym, którzy kochają stare sloty. Jest przystosowana do współczesnych realiów, ale zachowała urok retro maszyn od Igrosoft c oryginalne gry bonusowe.

12ac0ff1fddc5de95b6ede601c03e4f1