Icon
Slider
Znalezisko dla turysty: Polska jest skarbnicą gier hazardowych dla podróżników

Hazard, automaty do gier i zabawa w Polsce

"Co zobaczyć w Polsce?" - nie pozwól, by to pytanie już cię dręczyło.

Kraj ten ma wystarczająco dużo wspaniałych miejsc dla podróżnika:

1. Zabytki historyczne. Historia Polski sięga X wieku. W ciągu wieków na jego terenie powstało wiele ratuszy, zamków królewskich itp. Można odwiedzić miejsca, które kiedyś były dostępne tylko dla szlachty, spacerować po starożytnych miejscach, odwiedzić muzea miejskie, zobaczyć zabytkowe kościoły, w których nie tylko odprawiane są nabożeństwa, ale także organizowane są wycieczki: Jasna Góra, Kościoły Pokoju itp.

2. Piękne krajobrazy. Jest wiele wspaniałych miejsc, gdzie można uciec od zgiełku i hałasu. Na przykład Pojezierze Mazurskie jest obszarem etnograficznym w północnej części kraju. W regionie tym znajduje się około 4 tys. jezior, z których większość połączona jest kanałami i rzekami. Łączna powierzchnia jezior mazurskich wynosi około 1700 km². Można tu uprawiać żeglarstwo lub kajakarstwo. Można też wybrać się na spacer w okolice parków narodowych: Słowińskiego Parku Narodowego, Bieszczadzkiego Lasu, Bieszczadzkiego Parku Krajobrazowego, Parku Łazienkowskiego - przyroda i fauna zachowały się tu nietknięte przez działalność człowieka. A wszyscy turyści mogą cieszyć się samotnością, relaksem od zgiełku miasta.

3. Rozrywka. Nie tylko w ciągu dnia, ale także wieczorem turyści mają co robić, np. odwiedzać lokalne lokale hazardowe. Kasyna stacjonarne i internetowe są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W Polsce znajduje się ponad 250 automatów do gry.

Informacja! Lokale hazardowe w Polsce działają ściśle na podstawie licencji państwowej, więc turyści nie mogą się martwić o fair play i gwarantowane wypłaty. Aby otrzymać licencję, dom gry musi przedstawić ekonomiczny i finansowy plan inwestycyjny, inne dane o firmie, zapłacić opłatę ubezpieczeniową w wysokości 260 tys. euro i inne informacje. Okres ważności licencji wynosi 6 lat.

Kasyna w Polsce

Kasyna często mieszczą się w lokalnych hotelach. Jasny szyld z logicznym napisem (nazwy kasyn) łatwo przyciągnie uwagę odwiedzających miasto. W ten sposób podróżny może zarezerwować pokój w hotelu, a wieczorem, w tej samej instytucji, przeżywać emocje.

Jeśli chcesz, możesz odwiedzić także inne salony gier - wstęp jest bezpłatny.

W polskim kasynie możesz grać:

 • tylko dorośli;
 • osoby nie posiadające broni palnej lub innej broni.

Wszystkie gry odbywają się wyłącznie w lokalnej walucie - złotówkach, dlatego aby móc cieszyć się grą, najlepiej jest wcześniej odwiedzić kantor wymiany walut.

Cechy:

 • duży wybór gier hazardowych: gry karciane, gry z krupierami, automaty;
 • szybka wypłata środków; jeśli wygrasz jakąś kwotę w instytucji stacjonarnej, w ciągu kilku godzin do kilku dni możesz otrzymać środki w kasie;
 • dostępność hojnych bonusów i regularnych turniejów.

Ważne! W kasynach stacjonarnych, jak również w innych instytucjach publicznych muszą być przestrzegane środki przeciwepidemiczne:

 • noszenie maski;
 • Należy zachować odległość 1,5 metra od otoczenia.

Salony gier

W Polsce znajduje się ponad 250 automatów do gry. Najpopularniejszą grą na maszynach stacjonarnych jest slot - zbieranie zwycięskich kombinacji symboli lub znaków. Symbole mogą być różne: owoce, figurki, postacie lub inne. Gracz kręci bębnami i za każdym razem na monitorze pojawia się nowa kombinacja.

Aby grać, trzeba kupić wirtualną "walutę". A kupione monety zwrócą się kilkakrotnie - moje doświadczenie!

Oprócz asortymentu gier, goście mogą również zamówić posiłki i cieszyć się towarzystwem podczas przerwy.

Wskazówka: Przed wyborem jednej sali gier, lepiej jest przeczytać opinie innych klientów. W ten sposób uzyskasz więcej informacji o zakładzie.

Lista najpopularniejszych automatów do gry w Polsce:

 1. Sizzling Hot;
 2. Starburst;
 3. Kopiuj Koty;
 4. Baśniowe legendy: Jaś i Małgosia;
 5. Shangri La;
 6. Twin Spin.

Automaty do gier online w Polsce

Jeśli na dworze jest brzydka pogoda lub po prostu nie chce się wychodzić z domu, ale chce się zaspokoić swoje emocje - zapraszamy na legalne strony z grami hazardowymi online w Polsce. Po prostu wejdź na stronę kasyna online ze swoim gadżetem i zacznij grać! Rząd blokuje strony tych operatorów, którzy nie mają licencji lub działają poza granicami kraju - to chroni graczy.

Wszystkie transakcje przechodzą przez polskie banki, więc gracze mogą być pewni uczciwych i szybkich wypłat.

Popularni licencjonowani operatorzy.

 • Fortuna Entertainment;
 • Milenium;
 • STS;
 • Totolek;
 • EnergyBet.

Przyjedź do Polski, zobacz ciekawe miejsca i spróbuj szczęścia!

89b066aa1e96ca5c8ba119b0b70fac29